Kaip gera dalintis meile, šiluma, nuoširdžiu bendravimu

Toks ryšys yra užsimezgęs tarp Virbalio viešosios bibliotekos ir Virbalio pagrindinės mokyklos pailgintos dienos grupės.

Lapkričio 17 dieną bibliotekos darbuotoja Irena Lopetienė ir jos dukra Vilkaviškio viešosios bibliotekos darbuotoja Eglė Bačinskienė maloniai priėmė mokinius ir papasakojo apie šiaurės šalių knygų autorius vaikams ir jų kūrybą. Eglutė paskaitė ištrauką iš Astridos Lindgren knygelės „Emilis iš Lionebergos“. Papasakojo apie Kalėdas šiaurėje. Vėliau vaišino arbata ir kitais šiaurietiškais skanėstais.

Pailgintos grupės auklėtojos Irma Tamulevičienė ir Rita Gedrimienė bei mokytojo padėjėja Auksė Murauskienė, o taip pat mokiniai nuoširdžiai padėkojo už šiltą priėmimą ir nutarė vėl susitikti Kalėdiniu laikotarpiu.