Sporto projektas „Virbalio čempionai”

Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla vykdo sporto projektą „Virbalio čempionai“.
Projekto tikslas – per 12 mėnesių Virbalio miesto 180-čiai asmenų – 5–17 m. vaikų ir 18–64 m. suaugusiųjų – suorganizuoti po 144 krepšinio, tinklinio, badmintono, bendros fizinės mankštos treniruotes, panaudojant projekte įsigytą įrangą ir inventorių, perskaityti 12 paskaitų, į jas įtraukiant 500 asmenų nuo 5 iki 64 metų amžiaus iš visos Lietuvos ir tuo būdu padidinti fizinį aktyvumą ir suteikti sveikatos raštingumo žinių.

Projektu sprendžiamos 5–17 m. vaikų ir 18–64 m. suaugusiųjų fizinio pasyvumo, antsvorio ir su tuo susijusios sveikatos problemos vietiniu lygmeniu, kaip priemonę pasitelkiant krepšinį, tinklinį, badmintoną, bendrą fizinę mankštą ir sudarant tam komfortiškas sąlygas sportuoti lauke – aikštė padengiama multifunkcine danga, įsigyjama sporto inventoriaus. Įsigyta reikalinga įranga užtikrins sportinių veiklų kokybišką vykdymą. E. paskaitos suteiks mokslu grįstų fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos bei sveikos mitybos žinių.

Projektas „Virbalio čempionai“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.