Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Dešimtoji, jubiliejinė, EPA organizuojama Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada (NAO) 7 ir 8 klasių moksleiviams simboliškai atspindėjo besikeičiantį visuomenės požiūrį į aplinkosaugą. Juk aplinką veikiame – daugiau ar mažiau, teigiamai ar neigiamai – kasdien. Tai darome pirkdami, keliaudami, ruošdami maistą, naudodami elektros ir šilumos energiją, leisdami vandenį, dėvėdami daiktus, šalindami atliekas ir taip toliau. Dėl to 2023 m. NAO buvo pasirinkta atsakingo vartojimo tema, jos šūkiu tapo žinomos atlikėjos Monikos Marijos dainos motyvas: „Viskas Tavo rankose!”, o atlikėjos įžvalgos apie atsakingą vartojimą atsispindėjo metodinėje medžiagoje ir testo klausimyne.

Lapkričio 16 dieną nuotoliniu būdu į NAO testo klausimus atsakymų ieškojo 7-8 kl. mokiniai: Matas Kvietkauskas, Ajus Rutkauskas, Ugnė Alkevičiūtė, Gabija Devokaitytė, Kajus Kerušauskas, Mantas Keselys.

Mokytoja Edita Želvienė