Teatro savaitė darželyje

Balandžio 22-26 dienomis mūsų darželyje vyko smagi teatro savaitė „Atverkim teatro duris“. Plačiau atvėrę duris stengėmės ugdytinius supažindinti su teatru ir jo rūšimis, siekėme lavinti kūrybiškumą, vaizduotę, kalbėjimo įgūdžius. Vaikai klausėsi sekamų pasakų „Vabaliukų istorija“, „Pagrandukas“, „Ropė“, „Trys paršiukai“, patys išsirinkę pasakas jas bandė inscenizuoti.   Susipažino su pirštukinių, pirštininių lėlių, šešėlių teatru. Piešė mylimus pasakų veikėjus, gamino karūnėles, kaukes.

Paskutinę savaitės dieną visi darželio aktoriai susirinko į salę ir ten savo sukurtais spektakliukais ne tik patys pasidžiaugė, bet ir pradžiugino savo draugus iš kitų grupių bei į darželį atvykusią kirmėlytę Filomeną.

Ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja R. Savokaitienė