MAMA – vienas iš mieliausių, svarbiausių ir brangiausių žodžių

MAMA – vienas iš mieliausių, svarbiausių ir brangiausių žodžių. Ar kada susimąstome, kokia galia ir kokia meilė telpa jame!..
Ji, mama, yra pati svarbiausia gyvenimo mokytoja. Ji mus išmoko svarbiausių dalykų: atleisti, pasitikėti savimi, gerumo, nuoširdumo, moko mylėti savo artimą, o svarbiausia – moko būti žmogumi. Mama mums – stiprybė, gyvenimo ramstis, žmogus, į kurį dažniausiai kreipiamės patarimo, kuriuo, kad ir kas nutiktų, labiausiai pasitikime. Mama skleidžia šilumą ir meilę. Mes žinome, kad būsime išklausyti, suprasti, mylimi, paguosti. Žinome, kad mama visada džiaugsis mūsų laime kartu su mumis.
Motinos visada laiko mus apglėbusios rankomis ir širdimi, ne tik mažus, bet ir didelius. Kol gyvos, toje širdyje, jos nepaliauja mus laiminti ir už mus melsti.