Pirmokėliai – jau tikri skaitytojai

Balandžio 10 d. pirmos klasės mokiniams lietuvių kalbos pamoka „Kaip bibliotekoje susirasti knygą?” vyko mokyklos bibliotekoje. Bibliotekininkė Sonata pirmokėliams pristatė, kaip atrodė pačios seniausios knygos pasaulyje. Tuomet supažindino su mažiausiomis knygelėmis ir, žinoma, pačia didžiausia knyga pasaulyje. Dar mokiniai virtualiai pasižvalgė po įvairias pasaulio bibliotekas. Tuomet aptarę, kaip reikia elgtis ir knygelių ieškoti bibliotekoje, mokiniai leidosi į savo pirmosios knygelės paieškas. Pasirodo išsirinkti knygelę nėra taip ir lengva, kai jų tiek daug gražių guli lentynose.
Išsirinkus savo pirmąją knygelę, bibliotekininkė Sonata ją užregistravo ir pirmokėliai nuo šiol tapo tikrais Virbalio pagrindinės mokyklos bibliotekos knygų skaitytojais.
Grįžę į klasę tyrinėjome ir skaitėme parsineštas knygeles.

Pradinių klasių mokytoja Vaida Lukoševičienė