1-4 klasių raiškaus skaitymo konkursas „Mano dovana Tėvynei“

1–4 klasių mokiniai dalyvavo raiškaus skaitymo konkurse. Kiekvienas pradinukas turėjo galimybę pasirinkti ir išmokti eilėraštį apie Lietuvą, apie gimtinės meilę ir grožį. Pirmiausia eilėraščių deklamavimo konkursai įvyko klasėse, o kovo 4 dieną klasių atstovai eilėraščius deklamavo mokyklos saliukėje. Konkurse dalyvavo 11 mokinių.  Jų meninius gebėjimus  vertino kompetentinga  komisija. Skaitovų pasiklausyti atvyko lietuvių kalbos mokytojos Inga Kardauskienė, bibliotekininkė Sonata Rutkauskienė bei pradinių klasių mokytoja Irma Tamulevičienė. Renginį vedė trečios klasės mokiniai Luka ir Lukas. Visi šiek tiek jaudinosi, tačiau labai stengėsi.

Konkurso dalyviai nekantraudami laukė komisijos vertinimų. Mokytoja I. Kardauskienė padėkojo skaitovams, pasakė daug naudingų patarimų, palinkėjo sėkmės. Visi skaitovai buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais ir ledais, o 2 klasės mokinė Ema Kvietkauskaitė (mokytoja Renata Ragažnskienė) ir 3 klasės mokinė Luka Račkauskaitė (mokytoja Vilija Buividavičienė) iškovojo galimybę dalyvauti rajoniniame meninio skaitymo minėjime ,,Tėvynei iš vaiko širdelės“, kuris vyks Vilkaviškio pradinėje mokykloje. Skaitovėms linkime sėkmės.

Pradinių klasių mokytoja Vilija Buividavičienė