Pagalba mažesniam draugui

Visą Advento laikotarpį, ,,Spinduliukų“ grupės ugdytinius, kiekvieną dieną lanko Nykštukai – Kalėdų Senelio pasiuntiniai (trečios klasės mokiniai, mokytoja V. Buividavičienė). Jie skaito Nykštukų laiškus, pasiūlo atlikti užduotis.

Gruodžio 7 d. mus aplankė 6 klasės mokiniai (auklėtoja S. Rutkauskienė). Perskaitė Nykštukų laišką ir kartu atliko užduotis ir kūrybinį darbą, atsakė į klausimus, prisiminė įvairius nutikimus, kai patys lankė darželį.

Bendras mažųjų ir vyresnių darbas, šilti pokalbiai papuošė mūsų rytą ir sustiprino bendravimo ir bendradarbiavimo jausmą, taip reikalingą laukiant Šv. Kalėdų.

Dėkojam mokiniams ir jų auklėtojoms Sonatai Rutkauskienei ir Vilijai Buividavičienei už suteiktą galimybę pajusti vyresnių draugų pagalbą, padrąsinimą ir šypsenas.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Alvyra Lasevičienė