Penktokai – jau tikri mokiniai

Lapkričio 25 dieną 8 klasės mokiniai suorganizavo penktokų krikštynas. Penktokai turėjo išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse. Jau pirmojoje užduotyje penktokai puikiai gebėjo atsakyti į klausimus apie savo klasės auklėtoją. Suskirstyti komandomis surado 15 skirtumų klasės nuotraukoje. Krikštynų metu užduotimis skatinome jaunųjų penktokų pasitikėjimą vieni kitais – vienas dalyvis užrištomis akimis buvo vedamas per kliūčių ruožą ir komandos narių šūksnių ir nurodymų pagalba bandė pasiekti finišą. Taip pat stebėjome darbą komandoje, penktokų ir auklėtojos vikrumą lįsti per lanką ir gebėti perduoti puodelius klasės draugams. Renginio pabaigoje penktokai iškilmingai prisiekė būti gerais mokiniais ir visi pasivaišinome tortu. Krikštynų „ceremonijos“ metu buvo smagu matyti tiek rimtus, tiek šypsenų kupinus veidus bei su atsidavimu vykdomas užduotis.

8 klasės mokiniai