Integruota gamtos ir žmogaus-geografijos-anglų kalbos pamoka

Spalio 11 d. Virbalo pagrindinės mokyklos 6 kl. mokiniai vyko į Buktos gamtinį-pažintinį taką. Buktos girioje pažintiniame take įrengtose 7 stotelėse galima susipažinti su skroblynais, aliuviniais miškais, pelkėtais lapuočių miškais, su tako aplinkoje augančiomis ir gyvenančiomis augalų ir gyvūnų rūšimis. Ten vyko integruota gamtos ir žmogaus-geografijos-anglų kalbos pamoka. Mokiniai gamtoje mokėsi praktiškai pritaikyti savo žinias. Atlikę gamtos ir žmogaus-geografijos- anglų kalbos užduotis šeštokai pietavo ir pramogavo poilsiavietėje.

Siūlome visiems gamtos mylėtojams apsilankyti Buktos girioje. Tai puiki galimybė su šeima ir vaikais praleisti laiką natūralioje gamtoje, lavinti mažuosius mokant juos medžių pavadinimų ar atpažinti įvairius augalus, grybus, uogas.

Mokytoja Edita Želvienė