Trečiokai neabejingi aplinkiniams

Penktadienį 3 klasės mokiniai  sudalyvavo virtualiame renginyje „Aš neabejingas, o Tu?”. Renginys skirtas paminėti tarptautinę žmonių su negalia dieną. Šią prasmingą akciją organizavo Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centras ir Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedra. Renginio metu vaikai buvo supažindinti su negaliomis, padarė mankštelę su delfinais, kuri vaikams labai patiko. Gestų kalbos pamokė Litorinos mokyklos vaikai, bandėme skaityti iš lūpų žodžius, išmokti žodžius gestų kalba. Kad būtume stiprūs ir vikrūs mankštos pamokė Žmogus Voras. Virtualiai nukeliavę į Regos ugdymo centrą pažinome regos negalia, susipažinome su baltąją lazdelė, brailio raštu, kaip neregiai geba pažinti aplinką. Renginio simbolis – lėktuvėlis, kuris simbolizuoja vienybę, stiprybę, o kartu primena: po vieną mes stiprūs, bet kartu esame galinga jėga.

Trečios klasės mokytoja Aneta Čižauskienė