Tiksliųjų mokslų komandų varžytuvės

Šių metų lapkričio 30 d. Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro Alvito skyriuje vyko tiksliųjų mokslų komandų varžytuvės. Jose dalyvavo 6 mokinių komandos iš Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyriaus, Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro, Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro Alvito bei Keturvalakių skyrių. Varžytuvėmis siekiama plėtoti bendradarbiavimą tarp ugdymo įstaigų, skatinti domėjimąsi realiniais dalykais, tobulinti komunikavimo, mokėjimo mokytis, kultūrinio sąmoningumo, skaitmeninę kompetencijas.

Mūsų mokyklai atstovavusius mokinius, Viltę Švedaitę (5 kl.), Matą Kvietkauską (6 kl.), Ugnę Alkevičiūtę (7 kl.), Emiliją Damidavičiūtę (8 kl.), lydėjo sėkmė. Mokiniai užėmė trečią vietą.

Džiaugiuosi savo mokinių žiniomis. Linkiu sėkmės kituose konkursuose.

Biologijos ir chemijos mokytoja Edita Želvienė