Priešmokyklinukai pasimatyme su knyga

Knyga – tai namas, kuriame gyvena pasakos, mįslės, eilėraščiai, paveikslai… Knyga – tai upelis, kuris pripildo visus gražiomis fantazijomis…

Balandžio 2-oji – tarptautinė vaikų knygos diena. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Spinduliukai“ ugdytiniai šią dieną paminėjo mokyklos bibliotekoje. Bibliotekininkė Sonata Rutkauskienė supažindino su įvairiomis pasakų knygomis, surengė konkursą „Atspėk, iš kokios aš pasakos“. Vaikai klausėsi pasakos „Batuotas katinas“  ir atsakinėjo į klausimus. O veikla „Sudėliok dėlionę“ vyko grupelėmis.

Pasimatymas su knyga praturtino priešmokyklinukų žinių skrynią, suteikė daug džiugių emocijų, galimybę ugdyti meilę knygai, kūrybiškumą, bendradarbiavimą, lavinti kalbėjimo įgūdžius.

Dėkojame bibliotekininkei Sonatai už puikiai praleistą laiką, įdomias užduotis ir prizus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Alvyra Lasevičienė