Olimpiada KINGS

Sveikiname ir didžiuojamės savo mokiniais, kurie  KINGS olimpiados kvalifikaciniame etape pasiekė puikių rezultatų. Iš viso dalyvavo 65 Virbalio pagrindinės mokyklos bei Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos Virbalio skyriaus mokiniai. Geriausiai pasirodė:

12 klasė. I vietą – Kotryna Kudirkaitė (99%), ll vieta – Skaistė Jankauskaitė ir Gabija Sakalauskatė (97,1%), lll vieta  – Danguolė Arlauskaitė (94,3%).

9 klasė. l vieta – Rokas Lasevičius (100%), ll vieta – Kristina Karaškaitė ir Gabrielius Lopeta (91,4%). Ill vieta – Modestas Žutautas (80%).

8 klasė. l vieta – Austėja Murauskaitė ir Karolis Bruožys (91,4%). ll vieta – Fausta Stepanovaitė, Kornelija Šimkutė, Gabrielė Sasnauskaitė (85,7%). Ill vieta –  Dovydas Imbrasas, Kamilė Sakalauskaitė, Emilija Švedaitė (80%).

6 klasė. l vieta – Gustis Demeškevičius (88,6%). ll vieta – Tomas Daniškevičius (80%). lll vieta – Emilija Damidavičiūtė (77,1%).

5 klasė. l vieta – Džiugas Demeškevičius (97,1 %). ll vieta – Kajus Kerušauskas (91,4%). lll vieta – Dovydas Rindzevičius (82,9%).

Sveikiname ir didžiuojamės mokiniais bei juos ruošusia mokytoja Rima Levickiene.