Viktorina „Lietuvos kelias: per kalbą ir knygą į laisvę“

Virbalio pagrindinės mokyklos mokiniai žinias apie knygnešius, Lietuvą ir  lietuvių kalbą pasitikrino ir pagilino viktorinoje „Lietuvos kelias: per kalbą ir knygą į laisvę“.  Viktorina buvo skirta kovo 16-ąją minimai Knygnešio dienai, lietuvių kalbos dienoms bei Kovo 11-ajai. Dalyvavo 65 mokiniai iš 5 – 10 klasių. Aktyviausi buvo šeštokai ir aštuntokai. Geriausiai sekėsi šiems mokiniams: Austėja Murauskaitė teisingai atliko  92% užduočių ( I vieta), Karolis Bruožys ir Rokas Orantas – 88% ( II vieta), Adrijana Almonaitytė, Sandra Rastapkevičiūtė, Agnė Vaznytė, Klaudija Dimšaitė, Adas Vaznys – 83% ( III vieta). Užduotis parengė mokyklos bibliotekininkė Inesa Mažeikienė, mokinius dalyvauti paskatino mokytojos Inga Kardauskienė ir Inga Merkevičiūtė.