DARŽELINUKŲ SAVAITĖS PROJEKTAS „RUDENS KEPURĖ“

Spalio 19–23 d. darželio priešmokyklinukai ir ikimokyklinukai vykdė savaitės projektą  ,,RUDENS KEPURĖ‘‘

PROJEKTO TIKSLAS: jausti dėkingumą gamtai, rudenėliui už dovanas, suteikti ugdytiniams pažinimo džiaugsmo, teigiamų emocijų.

Su grupių ugdytiniais aptarėme rudens darbus, dalinomės informacija apie savo šeimos namų derlių, aiškinomės, kur jį panaudosim. Pagal amžių ir galimybes pasimokėme įvairaus žanro kūrinėlių rudens ir derliaus tema.

Kvietėme tėvelius kartu su vaikais kurti darbelius, gaminti iš vaisių ir daržovių RUDENINES SKRYBĖLES- KEPURES, jomis puošti darželio aplinką.

Kiekvieną dieną paskyrėme kokiai nors spalvai ir  ugdytiniai atsinešė tokios spalvos vaisių ar daržovių, juos ragavome, lyginome pagal spalvą, dydį, formą,  aptarėme panaudojimo galimybes, skanavome. Vyresnieji  ,,Spinduliukų“ grupės vaikučiai patys gamino salotas, sumuštinius, mokėsi papuošti stalą.

Namuose kartu su tėveliais gamino rudenines skrybėles, kuriomis papuošėm salę, grupes. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už puikiai praleistą laiką ir nuostabius darbelius.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė  Alvyra Lasevičienė