Rajoniniame konkurse trečiokus lydėjo sėkmė

Ne paslaptis, kad vaikams patinka piešti, o kai jų darbai patinka ir kitiems, tai tiesiog puiku. Kovo pabaigoje trečios klasės mokiniai į rajoninį kūrybinių darbų konkursą „Visi po viena saule“, skirtą paminėti Pasaulinę Dauno sindromo dieną, išsiuntė penkis kolektyvinius darbus. Labai smagu, kad net du iš jų tapo nugalėtojais. Konkurso komisija atskirose amžiaus grupėse vertino mokinių darbus. 3-4 klasių mokinių grupėje Ievos Petkevičiūtės ir Luko Kažemėkaičio piešta kojinė užėmė I – ąją vietą.  Visus konkurse esančius darbus vertino ir mokiniai. Mokinių simpatijas ir jų skirtą  I- ąją vietą laimėjo Lukos Račkauskaitės ir Faustos Justės Sutkaitytės kojinė. Nugalėtojus pradžiugino organizatorių parengtos  dovanėlės ir diplomai, o visi kiti konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Tokie laimėjimai vaikams leidžia patikėti savo jėgomis ir pakelia norą dalyvauti kituose konkursuose.

Pradinių klasių mokytoja Vilija Buividavičienė