Pamokos Paežerių dvare

Balandžio 19 d. 7 kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje – orientacinėse  varžytuvėse ,,Detektyvas Paežerių dvare”. Teko pasitelkti greitą orientaciją ir pastabumą ieškant atsakymų į suktus klausimus. Paežerių dvaro rūmų aplinkoje skaičiavome laiptus, kolonas, suradome senovinius mokyklinius suolus, V. Kudirkos smuiką, paukščių suolelį, liepų alėją, net arklį, ežį ir gandrą. Tokia veikla ugdo mokinių sąmoningumą bei skatina savarankiškai tyrinėti, atpažinti istorijos ir dvarų kultūros detales, įminti mįsles.  Mokiniai teisingus atsakymus galėjo surasti žemėlapyje, informaciniuose stenduose ar internete. Prie teisingo atsakymo vietos visos trys septintokų komandos įsiamžino išmaniuoju telefonu. Žaidimą laimėjo daugiausiai teisingų atsakymų pateikusi Gabijos, Maiklo ir Tomo komanda, gavusi ir atminimo dovanėlių.

7 kl. vadovė Inga Merkevičiūtė