Dalyvavome konkurse

Šių metų kovo 22 d. Virbalio pagrindinės mokyklos 7-8 kl. mokiniai vyko į Vilkaviškio rajono 7–8 klasių mokinių gamtos ir tiksliųjų mokslų konkursą „Gamtos valdovai – 2024“ Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centre-muziejuje. Čia dalyvavo  8 mokinių komandos iš Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Bartninkų Jono Basanavičiaus  skyriaus, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, Vilkaviškio „Ąžuolo“ ir Kybartų „Saulės“ progimnazijos, Vilkaviškio rajono mokyklos-daugiafunkcio centro,  Vilkaviškio Salomėjos Nėries ir Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinės mokyklos. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių komunikacinę, pažinimo, kūrybiškumo kompetencijas, skatinti juos domėtis gamtos ir tiksliaisiais mokslais.

Mūsų mokyklai atstovavusius mokinius, Ajų Rutkauską (7 kl.), Matą Kvietkauską (7 kl.), Ugnę Alkevičiūtę (8 kl.), Gabiją Devokaitytę (8 kl.), Kajų Kerušauską (8 kl.), lydėjo sėkmė. Mokiniai užėmė antrąją vietą.

Džiaugiuosi savo mokinių žiniomis. Linkiu sėkmės kituose konkursuose.

Biologijos ir chemijos mokytoja Edita Želvienė

Didžiuojamės ir sveikiname mokinius ir juos ruošusią mokytoją.