Dalyvavimas Kings olimpiadoje

Šių metų vasario 26 – kovo 10 dienomis 4 klasės mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos, matematikos, anglų kalbos, pasaulio pažinimo, informacinių technologijų, logikos tarptautinės Kings olimpiados kvalifikaciniame etape. Kiekvienas Kings olimpiados dalyvis turėjo galimybę pasitikrinti savo akademines žinias ir išbandyti savo jėgas. Visi kvalifikacinio etapo dalyviai po rezultatų paskelbimo gavo sertifikatus, patvirtinančius dalyvavimą kvalifikaciniame etape.

Noriu pasidžiaugti puikiais rezultatais, padėkoti bei pasveikinti savo mokinius. Tie dalyviai, kurie įveikė 50% kvalifikacinio turo barjerą – yra kviečiami dalyvauti olimpiados finale.

Sveikinu mokinius, surinkusius 100%:

Matematika: Maksimiljanas Baltazaras Mertens, Adrianas Simanavičius.

Pasaulio pažinimas: Simas Liaudinskas.

Logika: Simas Liaudinskas, Maksimiljanas Baltazaras Mertens, Adrianas Simanavičius.

Klasės mokytoja Aneta Čižauskienė