Kalėdinis sportas

Prieš mokinių atostogas įvyko Kalėdinis smiginio ir tinklinio turnyrai. Smiginio turnyre mokiniai mesdami tris strėlytes į taikinį turėjo surinkti, kuo daugiau taškų. Taip sėkmingai III vietą užėmė 7 kl. mokinys Maiklas Paplauskas, surinkęs 68 taškus. II vieta atiteko 12 kl. mokiniui Airidui Gibaičiui, surinkusiam 80 taškų, o I vieta – 5 kl. mokiniui Emiliui Zotovui, surinkusiam 92 taškus.

Tinklinio turnyre iš viso dalyvavo 7 komandos. I vietą užėmė vienuoliktokų komanda „Kūčių stalas“ (Ugnius Savickas, Denisas Samulevičiusm Dovydas Barzdukas, Karolis Bruožys). II vietą iškovojo devintokų komanda „X“ (Gustis Demeškevičius, Tomas Daniškevičius, Arijus Gumauskas, Emilija Damidavičiūtė, Kotryna Švedaitė). III vieta atiteko dar vienai devintokų komandai „Nedūžtantys perlai“ (Daivaras Čiuprinskas, Eitvydas Kažemėkaitis, Adas Vaznys, Juneta Komisaraitytė, Deimantė Papartytė).

Mokytojs Sandra Navickaitė – Stepanauskienė