Darželinukų projektas ,,Aš saugus. Saugus kelias į darželį ir namus“.

Rugsėjo mėn. 11-22 d. Virbalio pagrindinės  mokyklos priešmokyklinukų ,,Spinduliukų“, ikimokyklinukų ,,Pelėdžiukų“ ir ,,Burbuliukų“ grupių ugdytiniai  vykdė projektą ,,Aš saugus. Saugus kelias į darželį ir namus“. Ugdytiniai dalyvaudami įvairiose veiklose, susipažino su kelių eismo taisyklėmis, kelio ženklais, mokėsi žaidimų, dainelių. Aptarėm ir kitus pavojus: netinkamą elgesį, muštynes, priekabiavimą.

Užbaigdami projektą sulaukėme svečių: pareigūnė Vilija Grybauskienė atvyko kartu su pagalbininku, policijos bičiuliu Amsiu. Pareigūnė pasakojo, kaip reikia ir dera saugiai elgtis kelyje, kur važiuoti dviračiais ir paspirtukais, kaip saugiai pereiti gatvę. Dovanojo visiems atšvaitus, pamokė, kaip juos nešioti. Ugdytiniai mielai bendravo su Amsiu, šoko, fotografavosi. Ačiū Jiems už kartu praleistą laiką.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Alvyra Lasevičienė