Edukacija J. Basanavičiaus gimtinėje. „Svečiuose pas Joną kaime: bulviakasis“

Ruduo ne tik džiugina žmogų krintančiais margaspalviais lapais, ne tik palydi paukščius į šiltus kraštus, bet ir apdovanoja gausiu miško gėrybių bei žmogaus rankomis užaugintu derliumi. Tiek maži, tiek dideli, pasiraitoję rankoves, puola į darbus. Ir mūsų mokyklos mokiniai neatsilieka.

Rugsėjo 15 d. trečios ir ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Svečiuose pas Joną kaime: bulviakasis“. Mus visus maloniai pasitiko ūkininkas Laimis ir ūkininko žmona Renata, smalsiai stebėjome, kaip kratomos bulvės, dirbome, plušome bulvių lauke, buvome vaišinami saldainiais. Visi smagiai laiką leidome prie liepsnojančio laužo, žarijose kepėme bulves. Namo važiavome nors ir pavargę, bet smagiai, mat užsidirbome 1 maišą bulvių, kurį padovanojome mokyklos valgyklai.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Aneta Čižauskienė