1-4 klasių raiškaus skaitymo konkursas ,,Mano dovana Tėvynei“

1–4 klasių mokiniai dalyvavo raiškaus skaitymo konkurse. Kiekvienas pradinukas turėjo galimybę pasirinkti ir išmokti eilėraštį apie Lietuvą, apie gimtinės meilę ir grožį. Pirmiausia eilėraščių deklamavimo konkursai įvyko klasėse, o kovo 3 dieną klasių atstovai eilėraščius deklamavo darželio saliukėje. Konkurse dalyvavo 15 mokinių. Jų meninius gebėjimus vertino kompetentinga komisija. Skaitovų pasiklausyti atvyko direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilija Parfionovienė, lietuvių kalbos mokytojos Inga Kardauskienė ir Inga Merkevičiūtė bei pradinių klasių mokytoja Irma Tamulevičienė.  Renginį vedė antros klasės mokiniai Luka ir Nojus. Visi šiek tiek jaudinosi, tačiau labai stengėsi. Kol komisija tarėsi ir suvedė rezultatus, mokytoja Vilija organizavo trumpą viktoriną, mokiniai atliko užduotis, dainavo dainas.

Konkurso dalyviai nekantraudami laukė komisijos vertinimų. Mokytoja I. Kardauskienė padėkojo skaitovams, pasakė daug naudingų patarimų, palinkėjo sėkmės. Visi skaitovai buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais ir saldumynais, o 2 klasės mokinys Nojus Vaitkevičius (mokytoja Vilija Buividavičienė) ir 3 klasės mokinys Simas Liaudinskas (mokytoja Aneta Čižauskienė) iškovojo galimybę dalyvauti rajoniniame meninio skaitymo minėjime „Tėvynei iš vaiko širdelės“.  Skaitovams linkime sėkmės.

Pradinių klasių mokytoja Vilija Buividavičienė