Meninio skaitymo konkursas

Sausio pabaigoje mokyklos skaitykloje susirinko įvairių klasių meninio skaitymo mylėtojai. Vieni mokiniai deklamavo rašytojų sukurtas eiles, o kiti – savas.

Eilėraščiu apie žiemą konkursą pradėjo penktokė Eva. Daug emocijų pabėrė Haris, skaitęs T.Dirgėlos teksto ištrauką. Šeštokė Gabrielė mus mintimis nukėlė į ankstyvą pavasarį, o jos klasės draugas Matas privertė susimąstyti apie gyvenimo prasmę… Išgirdę aštuntokų skaitomas Šekspyro „Romeo ir Džuljetos“ ištraukas pasijutome lyg spektaklyje – įdomu buvo stebėti susikaupusį Gustį (Romeo) ir jausmingąją Idą (Džuljetą). Po jų sekė Emilija (Džuljetos auklė) ir Miglė (Džuljeta), kurios taip pat pelnė klausytojų simpatijas. Savo jautria kūryba dalinosi devintokės Andrėja ir Viltė bei dešimtokė Viktorija. Nenuostabu, kad jos sulaukė daugiausia palaikymo. Dešimtokė Klaudija visus vėl sugrąžino į žiemą, dar kartą primindama skaudžius Sausio 13-osios įvykius.

Šaunu, kad kasmet atsiranda mokinių, kurie savo noru ruošiasi ir dalyvauja meninio skaitymo konkurse.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Merkevičiūtė