Skaitytojai pabuvojo Šiaurėje

Kiekvieną lapkritį, žvarbstant vakarams, Virbalio pagrindinės mokyklos bibliotekoje Šiaurės šalių literatūros savaitė kviečia susiburti vaikus prie knygos, žvakių šviesos ir neįprastoje aplinkoje plačiau susipažinti su Šiaurės šalių literatūros kūriniais. Pradinukai per lietuvių kalbos pamokas, lydimi bibliotekininkės, turėjo puikią progą aplankyti net keletą šalių, sudalyvauti interaktyvioje komandinėje viktorinoje, sužinoti, kokios šalys vadinamos Šiaurės šalimis, kur jas surasti gaublyje, kuo panašios Šiaurės šalių vėliavos ir kuo Lietuvos gamta skiriasi nuo šiaurietiškos, klausėsi ir skaitė suomių autorių knygelę „Jei sutiktum lokį…” Mokiniai integruotą veiklą tęsė kitose pamokose. Džiaugiuosi, kad veikla susijusi su knyga, mokinius atveda arčiau žinių, motyvacijos skaityti knygas.

Bibliotekininkė Sonata Rutkauskienė