Antros klasės mokiniai lankėsi Vilkaviškio krašto muziejuje

Pamokos kitoje aplinkoje įdomios ir suteikia daug džiaugsmo. Antros klasės mokiniai lankėsi edukacijoje „Senojo pašto paslaptys“. Mokiniai sužinojo kaip senovėje žmonės perduodavo vieni kitiems žinias. Kelionę apie senąjį paštą pradėjo nuo krivulės, pašto balandžių, karietų iki traukinių, automobilių, lėktuvų ir interneto. Vaikai rašė žąsies plunksna, mokėsi rašyti spausdinimo mašinėle, spausdino laiškus ir juos užliejo vaškiniais Vilkaviškio miesto herbo anspaudais. Po edukacijos antrokai lankėsi Paežerių dvare ir Vilkaviškio krašto Sūduvos muziejuje, susipažino su muziejuje esančiais eksponatais, pasivaikščiojo po Paežerių dvaro parką, sužinojo dvaro legendų, pasisėmė energijos iš šimtamečio ąžuolo.

Pradinių klasių mokytoja Vilija Buividavičienė