Įdomios pamokos

Virbalio pagrindinė mokykla dalyvauja projekte, kurio tikslas skatinti vaikų kultūrinį sąmoningumą per kūrybiškumo ir kritinio mąstymo ugdymą, populiarinti gamtos mokslus bei pagilinti fizikos, chemijos, biologijos bei matematikos žinias. Birželio 13 d. pas mus lankėsi Eureka efektas! Lazeriai, eksperimentai ir sprogimai pavertė šią kelionę neužmirštamu nuotykiu. Įvairūs eksperimentai buvo perteikiami ne tik teoriškai, bet ir praktiškai – sprogimai, ugnies kamuoliai ir garų geizeriai privertė kiekvieną aikčioti iš nuostabos ir ilgam pasiliks atmintyje.

Po šio reginio mokiniai vyko į Marijampolės STEAM centrą, dirbo laboratorijose, atliko įdomius bandymus grupelėse. Darbas su kompiuteriu, piešimas planšetėmis, bandymai susidraugauti su robotais ir priversti juos judėti tam tikru takeliu bei augalų ląstelės ir kristalų auginimas mokiniams paliko daug įspūdžių.