Dalyvavo respublikinėje konferencijoje

Birželio 9 dieną Virbalio pagrindinės mokyklos mokiniai Ugnius Savickas (9 klasė) ir Vytautas Brazauskas (6 klasė), lydimi socialinės pedagogės Giedrės, dalyvavo respublikinėje konferencijoje. Konferenciją „Socialinių emocinių kompetencijų stiprinimas. Veikime kartu“ organizavo Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos bendruomenė. Pagrindinis tikslas – puoselėti iniciatyvą bei lyderystę, ugdant socialines emocines kompetencijas ir kuriant saviraišką skatinančią aplinką.

Pranešimus ruošė ir pristatė mokiniai iš Vilkaviškio, Šakių, Marijampolės ir Lazdijų rajonų. Mokiniai dalijosi vertinga patirtimi apie mokinių dalyvavimą prevencinėse, savanoriškose, socialinę atsakomybę skatinančiose veiklose. Po pranešimų dalyviai dalyvavo veiklose „Savęs pažinimas. Kodėl tai svarbu?“.