Poezija po Katedros skliautais

Jau ne pirmi metai, kai Vilkaviškio parapijoje organizuojamas religinės literatūros skaitovų konkursas „Verba mea auribus percipe, Domine“ (,,Išgirsk mūsų žodžius, Viešpatie“). Šiemet šiame konkurse dalyvavo net keturi mūsų mokyklos mokiniai: Ajus Rutkauskas (5 kl.), Ida Munikaitė (7 kl.), Emilija Švedaitė (9 kl.), Jurgita Vilkaitytė (11 kl.). Ida Munikaitė ir Emilija Švedaitė pateko į laureatų sąrašą ir buvo pakviestos išmoktus kūrinius pristatyti pačioje Vilkaviškio Katedroje. Jos gavo Padėkos raštus ir dovanėles iš Vilkaviškio dekanato dekano kunigo Virginijaus Gražulevičiaus rankų. Be minėtų merginų renginyje dalyvavo ir kiti rajono religinės literatūros skaitovai, Vilkaviškio muzikos mokyklos akordeonininkų ansamblis ir jaunosios kanklininkės. Po Katedros skliautais suskambo žodžiai ir muzika, o klausančiųjų širdys prisipildė ramybės ir gėrio. Ačiū mūsų visiems minėtiems mokiniams, kurie, paraginti mokytojų I. Merkevičiūtės ir I. Kardauskienės, nepatingėjo ruoštis šiam dvasingam konkursui.