Virbaliečiai Jungtiniame Lietuvos vaikų chore

Nuostabus išsipildymo jausmas: praeitus mokslo metus repetavęs nuotoliu, Jungtinis Lietuvos vaikų choras pagaliau gyvai atliko pasaulio tautų giesmių programą „Malda pasauliui”. Išsiskyrėme su labai aiškiu suvokimu, kad viskas įmanoma, kai labai nori. Ir kad mes visada rasime būdų dainuoti – tol, kol norėsime.

Koncerte dainavo vaikai iš: Gargždų muzikos mokyklos jaunių choro, Kauno Miko Petrausko muzikos mokyklos jaunių choro, Kėdainių „Ryto” progimnazijos jaunių choro, Kretingos rajono Salantų meno mokyklos jaunių choro, Marijampolės kultūros centro vaikų ir jaunimo choro „Vyturėlis“, Rokiškio rajono Obelių gimnazijos mergaičių choro, Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokyklos jaunių choro, Utenos meno mokyklos choro „UT RE MIO”, Vilkaviškio rajono Virbalio pagrindinės mokyklos jaunių choro, Vilniaus muzikos mokyklos „Ugnelė“ jaunių choro, Visagino kūrybos ir menų akademijos jaunių choro.

Muzikos mokyklos Ugnelė informacija, Nuotraukos Gabrielius Jauniškis.

Šiame nuostabiame renginyje dalyvavo Virbalio pagrindinės mokyklos mokiniai: penktokai Matas Kvietkauskas, Ajus Rutkauskas, Melita Račkauskaitė, aštuntokės Adrijana Almonaitytė ir Akvilė Vasiliauskaitė.