Ketvirtokų virtuali kelionė po Lietuvą

Šių mokslo metų pabaigoje ketvirtokams, kurie labai mėgsta keliauti, prisiėjo atsisakyti visų išvykų. Tačiau yra sakoma, kad nėra padėties be išeities. Birželio 3 dieną ketvirtos klasės mokiniai keliavo po Lietuvą virtualiai. Kelionės gidė Monika pavedžiojo mokinius po pačias gražiausias ir įdomiausias Lietuvos vietas. Kai kurias pilis ir dvarus vaikai atpažino iš karto, bet buvo dar daug įdomių vietų, kurias mokiniai pažadėjo aplankyti su tėvais vasaros metu. Visos edukacinės programos  metu vaikai sprendė kryžiažodį ir spalvino teisingų atsakymų langelius. Pabaigoje jie visi turėjo stebuklingą raktelį, kuriuo galima atrakinti pažinimo šalį. Visi padarėme išvadą, kad Lietuva yra labai gražus kraštas. Yra labai daug lankytinų vietovių, istorinių paminklų, muziejų. Pamokos metu mokiniai parodė ne tik savo žinias, bet gebėjimą susikaupti, susidomėjimą savo gimtuoju kraštu.

4 klasės mokytoja Vilija Buividavičienė