Lietuva moksleivių mintyse

Kiekviena Kovo 11-oji – tai tarsi stabtelėjimas apmąstant mūsų gimtosios šalies kasmetinę ūgtį, apžvelgiant žmonių nuveiktus darbus, pasidžiaugiant tikėjimu ir viltimi, kad dings daugelis problemų ir nesklandumų. Kovo 11-oji – tai ir mokinių minčių apie Tėvynę ir Gimtinę įprasminimas.  Mokinių mintis šiemet pristatė aštuntokai, bei dešimtokai atlikdami bendrą literatūros ir IT darbą ,,Lietuva mūsų mintyse“. Jie įvairiausius sakinius sudėjo į valstybės simbolika papuoštas nuotraukas, kūrė schemas, minčių žemėlapius taikydami IT technologijas. Visas mintis apie Lietuvą rašė jie patys, talkino 5 ir 9 klasės mokiniai. Tad peržiūrėdami pateiktą vaizdo medžiagą bei nuotraukas, ir minėtų klasių mokiniai galės pažiūrėti, kaip jų sukurti sakiniai beldžiasi į daugelio žmonių širdis. Aštuntokų darbų tekstinę medžiagą padėjo kurti ir redaguoti lietuvių k. ir literatūros mokytoja I. Kardauskienė, o vaizdo medžiagai atlikti patarimus dalino ir viską į bendrą kūrinį sudėjo IT ir fizikos mokytoja L. Gručkiūnienė. Tad visi, prisidėję prie minėtos integruotos veiklos, padovanojo Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, gražią dovaną.