Šeštokai projekte „Gyvoji žemė. Gyvūnai – mūsų mokytojai“

Maždaug prieš mėnesį, mums, visiems šeštokams, auklėtoja pasiūlė sudalyvauti projekte GYVOJI ŽEMĖ. GYVŪNAI – mūsų mokytojai. Susidomėjome visi! Kad būtų įdomiau ir sužinotume kuo daugiau – susiskirstėme į keturias grupes, kurios ruošė pristatymus apie SKORPIONĄ (iš projekte siūlomų gyvūnų, balsavimo būdu, pasirinkome būtent šį gyvūną, nes mums jis mažiausiai žinomas). Besimokydami nuotoliniu būdu šio darbo nepamiršome – bendravome savo grupėse, rinkome informaciją, piešėme… Ketvirtadienį vyko grupių pristatymas. Sužinojome daug informacijos apie šį mažą, tačiau labai klastingą ir nuodingą gyvūnėlį, pamatėme kaip jis atrodo. Gavome žinių ne tik apie patį gyvūną, bet ir apie legendinę roko grupę „Scorpions“, paklausius jų atliekamų dainų supratome, kad šios grupės dainos žinomos ir mums. Gavome žinių apie žmones, kaip asmenybes, gimusias po šio gyvūno horoskopo ženklu. Ir net apie šiuo laikotarpiu, tokiu pačiu pavadinimu, populiarų romaną. Smagiai ir turiningai praleidome laiką. Visų grupių skaidrės buvo informatyvios ir puikiai padarytos!

6 klasės mokinys Arijus Gumauskas