Meninio skaitymo konkursas

Sausio 11d. Virbalio pagrindinėje mokykloje vyko 5 – 10 kl. meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo dvylika įvairių klasių mokinių. Gausiausias būrys – net keturi – atstovavo 7 klasei. Moksleiviai skaitė savo pasirinktus arba mokytojų pasiūlytus tekstus: tiek poezijos, tiek prozos.

Jaukioje skaityklos aplinkoje klausėmės dalyvių deklamavimo, bandėme suvokti meninio žodžio prasmes. Puikiai savo kūrybos eiles sekėsi deklamuoti 10 kl. mokinei Andrėjai Jančiauskaitei, klausytojų širdis palietė ir nuoširdus  6 kl. mokinės Viltės Švedaitės skaitymas, o dalyvių balsų laureatu išrinktas 7 kl. mokinys Ajus Rutkauskas.

Norime padėkoti komisijos narėms lietuvių kalbos mokytojoms I.Merkevičiūtei ir I.Kardauskienei už paskatinimą dalyvauti šiame konkurse, už suteiktą galimybę parodyti savo skaitymo įgūdžius bei pasisemti patirties, bibliotekininkei S.Rutkauskienei už šiltą priėmimą, o visiems konkurso dalyviams – už pasirengimą ir drąsą viešai kalbėti.

9 kl. mokinės Emilija Damidavičiūtė ir Kamilė Nešukaitytė