Muzika sujungia sielas

„Muzika sujungia sielas,“ – yra sakiusi dainininkė Judita Leitaitė. Šiai minčiai pritaria ir Alvito, Virbalio mokyklų bei Vilkaviškio muzikos mokyklos muzikos mokytojos R. Arlauskienė, V. Gurskienė bei D. Balčiūnienė, su mokiniais jau penktą kartą dalyvaujančios projekte „Jungtinis Lietuvos vaikų choras 2023“.

Nuo 2023 m. sausio iki gegužės Kaune įvyks 5 intensyvios repeticijų dienos. Repeticijas ves R. Daugėla, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto akademinio mišraus choro „Vivere Cantus“ meno vadovas ir dirigentas.  Mokslo metų pabaigoje visi projekto dalyviai susitiks Vilniuje ir pasirodys bendrame jungtiniame koncerte, o 2024 m. bus kviečiami dalyvauti Lietuvos dainų šventės Dainų dienoje.

Nors repeticijos vyksta savaitgaliais, tačiau Virbalio pagrindinės mokyklos mokinių Lukos Vasiliauskaitės, Ajaus Rutkausko, Mato Kvietkausko ir Deivido Tamošiūno noras dainuoti padeda įveikti bet kokį nuovargį ir nepatogumus.