Pradinukų išvyka į spektaklį ,,Coliukė“

Artėjant Kalėdų šventėms norisi daugiau džiaugsmo, daugiau staigmenų ir pramogų. Pradinių klasių mokiniai didžiuliu autobusu keliavo į Šakius. Išvykos tikslas plėtoti vaikų kultūrinės socializacijos galimybes, kurti saugią ir sveiką ugdymo(si) aplinką, sudarant sąlygas vaikams tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius. Ugdyti mokinių kūrybiškumą, estetinio grožio supratimą. Mokyti saugaus elgesio autobuse, miesto gatvėse ir viešose vietose. Kelti bendrąjį mokinių išprusimo lygį, tobulinti gyvenimo įgūdžius, suteikti teigiamų emocijų.

Teigiamų emocijų pasisėmėme su kaupu. Vaikai su dideliu susidomėjimu stebėjo spektaklį ,,Coliukė“. Visiems patiko pagrindiniai veikėjai, šokėjai ir akrobatai. Tačiau didžiausio džiaugsmo suteikė po spektaklio pasirodęs Kalėdų senelis. Jis visus sveikino, linkėjo sėkmingų artėjančių metų, pradžiugino saldainiais ir, svarbiausia, pažadėjo visus aplankyti mokyklose. Dabar pradinukai su dar didesniu nekantrumu laukia Kalėdų.

Pradinių klasių mokytoja Vilija Buividavičienė