Mokiniai lankėsi prezidentūroje

Gruodžio 21 d. Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose vyko Prezidento Gitano Nausėdos ir Pirmosios Ponios Dianos Nausėdienės inicijuota šventinė popietė, kurioje dalyvavo ir Virbalio pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai Matas Kvietkauskas ir Gabija Česaitytė, kartu su technologijų mokytoja Vaida Plaušiniene.

Prezidentas pasveikino iš visos Lietuvos susirinkusius vaikus bei jų artimuosius ir mokytojus su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Mokiniai klausėsi pasakojimo apie advento ir šv. Kalėdų papročius, mokėsi dainuoti liaudies dainas, stebėjo tradicinius būrimus ir minė mįsles, žaidė žaidimus. Šventėje dalyvavo daugiau nei 200 vaikų. Būtent šie vaikai dalyvavo akcijoje „Namų jaukumas“, kurią inicijavo pirmoji šalies ponia.