Virbalio pagrindinė mokykla vykdo projektą „Virbalio čempionai“

Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla vykdo sporto projektą „Virbalio čempionai“.  Projekto tikslas – per 12 mėnesių Virbalio miesto 180-čiai asmenų 5–17 m. vaikų ir 18–64 m. suaugusiųjų suorganizuoti po 144 krepšinio, tinklinio, badmintono, bendros fizinės mankštos treniruotes, panaudojant projekte įsigytą įrangą ir inventorių, perskaityti 12 paskaitų, ir tuo būdu padidinti fizinį aktyvumą.

Įgyvendinant projekto uždavinius, 2022 m. rugsėjo 13 baigti Virbalio pagrindinės mokyklos asfaltuotos krepšinio aikštelės padengimo liejama danga darbai,  sužymėtos krepšinio, tinklinio, badmintono žaidimų linijos.

Kviečiame Virbalio bendruomenę pasinaudoti geresnėmis sąlygomis sportuoti lauke ir dalyvauti organizuojamose krepšinio, tinklinio, badmintono, bendros fizinės mankštos treniruotėse.

Projektas „Virbalio čempionai“ (projekto vykdytojas – Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.