Sėkmingai baigėme mokslo metus. Geros vasaros

Net neįmanoma patikėti, kad, rodos, ką tik pradėję mokslo metus, – jau turime atsisveikinti vasarai. Štai taip, žingsnelis po žingsnelio, diena po dienos, pamoka po pamokos priartėjome prie paskutinės mokslo metų dienos.

Renginio, kur organizavo mokyklos bibliotekininkė Sonata, o vedė šeštokas Titas ir septintokės Viktorija ir Miglė, buvo pagerbti ir apdovanoti mokiniai: pasižymėję moksluose, gerai lankę mokyklą, dalyvavę konferencijose, konkursuose, olimpiadose, gausiai skaitę knygas, padėję draugams ir mokytojams bei visi kiti, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie mokyklos gyvenimo gerinimo ir vardo garsinimo. Ačiū, kad buvote kartu, ačiū už jūsų gerus darbus ir idėjas. Susitiksime rugsėjį.