Ketvirtokai žino viską apie hamakus

Rugsėjo 10 dieną, 4 klasėje vyko klasės valandėlė „Viskas apie hamakus…“. Mokiniai rinko medžiagą apie hamakus. Gamta, pora medžių (ne per daug toli vienas nuo kito) ir prie jų prisitvirtinta konstrukcija, ant kurios prisėdus ar prigulus galima tingiai pasisupti, pasnausti, klausantis paukštelių čiulbėjimo, knygą paskaityti, apie gyvenimą pamąstyti… Sužinojo kas ir kada sukūrė tokius neįprastus gultus, kad hamaką aprašė pats Kristupas Kolumbas, savo dienoraštyje po kelionių per Vakarų Indiją, pavadinęs jį „kabančia lova“. Dabartinis pavadinimas „hamakas“ atsirado vėliau. Daug sužinoję ketvirtokai smagiai leido laiką Virbalio parke supdamiesi ant hamakų, vaišinosi Lukos mamos atvežtais keksiukais, minė mįsles, žaidė žaidimus.