Šventėme Virbalio gimtadienį

Birželio 15-ą dieną virbaliečiai švenčia savo gimtojo miesto  gimtadienį. Šiemet Virbalio pagrindinės mokyklos penktokai taip pat nepraleido galimybės paminėti šios progos. Dalis klasės mokinių sukūrė rašinius-istorijas apie Virbalį ir buvo pakviesti į Virbalio miesto biblioteką aptarti savo darbelių. Bibliotekos vedėja  D. Stankūnienė pakomentavo kiekvieną atsiųstą rašinuką, jo originalumą, sukurtos istorijos autentiškumą, informaciją papildė istorinėmis žiniomis iš Virbalio istorijos, parodė nuotraukų su praeityje užfiksuotais vaizdais. Originaliausiomis sukurtomis istorijomis pasidalino Dovydas Rindzevičius, Titas Miliūnas, Vytautas Brazauskas, Gabija Devokaitytė, Miglė Povilaitytė, Kajus Kerušauskas, Vakarė Matusevičiūtė, Mantas Keselys. Šiems mokiniams knygeles bei saldėsius įteikė bibliotekininkė I. Lopetienė.

Be penktokų istorijas apie Virbalį sukūrė ir pirmokai Emilija Brokaitė ir Simas Liaudinskas, kurie taip pat buvo apdovanoti gimtadienio lauktuvėmis.

Mokytoja I. Kardauskienė