Nuotolinė, pažintinė edukacija ,,Ką slepia vanduo?“

Būrelio ,,STEMuko kelionė“ veiklą vainikavo puiki nuotolinė, pažintinė edukacija ,,Ką slepia vanduo?“. Ketvirtokai šios pamokos metu pagilino ir įtvirtino žinias apie vandenį, apie jo naudą žmogui ir visiems kitiems gyviems organizmams, apie būtinumą kovoti su gamtos užterštumu. Tačiau vaikams didžiausią džiaugsmą teikė  eksperimentas.  Mokiniai iš anksto buvo pasiruošę reikalingas priemones ir, vadovaudamiesi instrukcija bei paaiškinimais, pasigamino vandens bombą. Edukacijos pabaigoje visi savo žinias pasitikrino atlikdami kahoot užduotis. Kova buvo įnirtinga, o  laimėtoju tapo Matas Kvietkauskas.   Edukacijos metu ketvirtokai buvo aktyvūs, drąsiai atsakinėjo į klausimus, domėjosi rodoma medžiaga, mandagiai bendravo. Kiekvienas pasidžiaugė savo eksperimento rezultatu, pasidalino įspūdžiais.

Mokytoja Vilija Buividavičienė